Teknoloji

Mayıs’ta Çıkacak Unutulmuş İçerik

Luminous Productions stüdyosunun Square Enix’e dönüşüyle ​​ilgili paylaştığımız haberde geçen isim. unutulmuşiçerik Tanta’ya Güveniyoruz Çıkış tarihi netleştirildi. Athia diyarına son yolculuğumuz Mayıs ayında başlıyor.

Luminous Productions tarafından PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam) ve PlayStation 5 için geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Forspoken için In Tanta We Trust içeriği hazırlıkları devam ediyor.

Vazgeçilen İçerik Mayıs’ta Yayınlanacak

26 Mayıs 2023 Cuma günü yayınlanacak olan içerik, Forspoken için bir ön hikaye sunacak ve ana olay örgüsünün olaylarından yirmi beş yıl öncesini anlatacak. Break adlı her şeyi hızla çürüten zehirli havayı ortadan kaldırmak için arayışına devam eden karakterimiz, onu bir şekilde Rheddig’in Arındırılması’na aktaracak bir yere götürecek gizemli bir sesin peşine düşmeye başlar. Rheddig’in Arındırılması, Athia krallığını harap eden ve Tantaları kontrol altına alan efsanevi bir savaştır.

Tanta Cinta’yı ve onun yeni büyülü beceri setlerini de kullanarak, peşinde olduğunuz cevapları bulmaya çalışacağız ve hem Athia diyarını bir kez daha hem de kendimizi tamamen kurtaracağız.

Yeni sihirli yeteneklerimizle, Rhedding kuvvetlerine karşı yeni çatışma stratejileri kullanabilecek ve yıkıcı saldırı kombolarını koordine edebileceksiniz. Karakterimizin gelişmiş parkur yetenekleri ile benzersiz ve dikey olarak tasarlanmış ortamlarda yeni zirvelere ulaşacağız.

Oyunun Digital Deluxe sürümünü satın aldıysanız, In Tanta We Trust içeriğine hiçbir ek ücret ödemeden ve üç gün önceden erişebileceksiniz. Ayrıca oyunun standart sürümünü satın alan oyuncular bağımsız olarak da satın alabilecekler.

habercavdarhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu