Haber

Elitroyal Kayıt

Ziyaretçiler sektörde bulunan diğer bazı alternatiflerin üyelik işlemini gerçekleştirebilmek için ücret talebinde bulunmaları sebebiyle Elitroyal kayıt işlemleri ücretli mi sorusu önemlidir. Ancak üyelik formunun bulunduğu sayfada görülebileceği gibi Elitroyal kayıt işlemi için herhangi bir ücret ya da para talep etmemektedir ve giriş işlemleri arasında da ücret ödenmesi gereken bir basamak bulunmamaktadır.

Elitroyal Kayıt İşlemlerinde Belge Gerekir mi

Elitroyal’e üyelik gerçekleştirerek sunulmuş olan bahis tiplerini ya da şans oyunlarını kullanmak isteyenlerin sorduğu diğer bir soru da Elitroyal kayıt işlemlerinde belge gerekir mi olmaktadır. Bu konuda hesap oluşturma formunda bulunan bölümler arasında TC kimlik numarasının, isim ve soy isimin girildiği bölümler mevcuttur.

Bunları doğru girmek özellikle para çekim ve özellikle kredi kartı aracılığıyla gerçekleştirilecek işlemlerde önem taşır.  Kullanıcılar bu evrede herhangi bir belge sunmak zorunda değillerdir. Ancak Elitroyal para çekme talebinde bulunan kullanıcılarının güvenliklerini doğrulayabilmek için talebi gerçekleştiren hesabın kayıt gerçekleştirirken verdiği bilgileri doğrular nitelikte belge talep edebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu